Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Gałaszewski, na boisku pojawia się Jakacki.

Buryło do Wejerowskiego, którego strzał z 12 metrów obronił Kucharski.

46

Zmiana w drużynie Rekord Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rucki, na boisku pojawia się Czaicki.
Zmiana w drużynie Rekord Bielsko-Biała: z boiska schodzi Groń, na boisku pojawia się Ogrocki.

46

Po pierwszej połowie Foto-Higienie, po bramkach Pawła Bujakiewicza oraz Michała Gałaszewskiego prowadzi 2:0 z Rekordem Bielsko-Biała. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45

43

Szymon Szymański minął zwodem Łukasza Orzechowskiego przed polem karnym,a następnie oddał strzał z 20 metrów który minął słupek bramki Gąsiorowskiego.

39

Wejerowski z rożnego, a głową z 9 metrów uderza Korytek, piłkę na 4 metrze nad bramkę przenosi świetną interwencją Marcin Wróbel!

36

Wejerowski z prawej strony na 7 metr do Marcina Buryły, ale jego strzał głową spokojnie broni Kucharski.

21

Dominik Wejerowski zza 20 metra uderza tuż obok bramki Kucharsikego.

14

Gol dla Foto-Higieny!
Strzelcem bramki GAŁASZEWSKI.
MICHAŁ GAŁASZEWSKI uderzeniem z narożnika pola karnego, od słupka podwyższa prowadzenie Foto-Higieny!

13

Wejerowski (Foto-Higiena Gać) nie wykorzystał rzutu karnego, Bartosz Kucharski obronił jego strzał.

12

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Dariusz Rucki (Rekord Bielsko-Biała).

12

Rzut karny dla Foto-Higieny!

4

Strzelcem bramki BUJAKIEWICZ.
Podanie z środkowej strefy boiska na prawą stronę do PAWŁA BUJAKIEWICZA, który uderzeniem z ostrego kąta daje prowadzenie gospodarzom.

1

Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Piórecki, Barski, Korytek, Orzechowski – Tylki, Stachowski – Bujakiewicz, Wejerowski, Buryło – Gałaszewski
Rezerwowi: Wojciechowski – Jakacki, Tarnov, Hawryło, Cieśla, Kubacki

Rekord Bielsko-Biała: Kucharski – Groń, Madzia, Rucki, Wróbel, Sobik, Waliczek, Szymański, Gaudyn, Kozina, Kareta
Rezerwowi: Żerdka – Ogrocki, Caputa, Czernek, Żołna, Czaicki, Jampich

Sędziowie: Waldemar Socha – Piotr Bajer oraz Andrzej Socha (Jelenia Góra – DZPN Wrocław).
Przypomnijmy, że w jesiennym meczu w Bielsku-Białej padł bezbramkowy remis.
Zapraszamy na relację z meczu 19. kolejki III ligi grupy III, w której Foto-Higiena zmierzy się z Rekordem Bielsko-Biała.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.