Menu

Piłka nożna

Fortuna 1 Liga

Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki

2:1

koniec (2:0)

16.03.2019, 16:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • 24. kolejka • Paweł Zaj±czkowski

90+4

Koniec meczu. (17:54:42)

90+4

Kolejny faul tym razem ukarany indywidualnie Frank Adu.

90+4

Za faul na zawodniku Stomilu ukarany bramkarz Wigier Damian Węglorz.

90+3

Korner dla przyjezdnych.

90+1

Za dyskusje z sędzią żółty kartonik ogląda Janusz Bucholc.

90

Do regulaminowego czasu gry w drugiej połowie sędzia dolicza cztery minuty.

90

Na bramkę gości główkował Wojciech Dziemidowicz, lecz bez powodzenia.

89

Rzut rożny dla Stomilu.

88

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Dziemidowicz.

87

Szykuje się ostatnia zmiana w ekipie Stomilu. Do wejścia na murawę gotowy Wojciech Dziemidowicz.

85

Za faul na jednym z piłkarzy Wigier żółtą kartkę ogląda Lukas Kuban.

85

Znów groźny strzał z dystansu Cornudelli i piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki miejscowych.

82

BARTOSZ BIDA zakręcił obrońcami Stomilu i wpakował piłkę do olsztyńskiej bramki obok bezradnego tym razem Skiby!

75

Rzut wolny dla przyjezdnych po faulu na Wiktorze Biedrzyckim.

74

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Pałaszewski.

70

Przy bocznej linii oczekuje na wejście na boisko Maciej Pałaszewski.

69

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Sabiłło, na boisku pojawia się Bergier.

68

Korner dla gości po strzale jednego z zawodników Wigier i udanej obronie Piotra Skiby.

66

Po rzucie rożnym na bramkę Wigier główkował Plamen Krachunov, lecz niecelnie.

Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki

2:1

koniec (2:0)

Wróć do online

Bramki: 30. Lech, 42. Sobczak – 82. Bida

Kartki:   36. Głowacki (OLS), 85. Kuban (OLS), 90+1. Bucholc (OLS) – 48. Piekarski (SUW), 90+4. Węglorz (SUW), 90+4. Adu (SUW)

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Mosakowski, Krachunkov, Kuban – Głowacki, Jegliński, Lech (74. Pałaszewski), Gancarczyk Mateusz, Niedziela (58. Waldemar Gancarczyk) – Sobczak (88. Dziemidowicz)
Rezerwowi: Leszczyński, Kowalski, Kwiatkowski, Dziemidowicz, Pałaszewski, Gancarczyk Waldemar, Góral

Wigry Suwałki: Węglorz – Chrzanowski, Sabiłło (69. Bergier), Mackiewicz (46. Bida), Biedrzycki, Adu, Cornudella, Bartczak, Piekarski, Kwaśniewski, Pawłowski (46. Smuga)
Rezerwowi: Kąkolewski, Karbowy, Smuga, Najemski, Bida, Karankiewicz, Bergier

Sędziowie: Gąsiorowski