GI Malepszy Arth Soft Leszno – Rekord Bielsko-Biała

1:6

finał (1:4)

19.02.2019, 18:30 • 1/8 finału • Info o zminach stanu (Jarek)

Bez niespodzianki w Lesznie. Przyjezdni zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyli, pokonując pierwszoligowca 6:1. Dziękuję za uwagę! (20:21:00)

21

Gospodarze prowadzili, ale na przerwę schodzą z aż trzema golami straty do rywali. Zobaczymy, co przyniesie druga połowa.

1

W tej relacji będziemy informować Państwa jedynie o zmianach wyniku i najważniejszych wydarzeniach. Mecz rozpocznie się we wtorek o godzinie 18:30. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Sędzia pierwszy: Marcin Muszyński
Sędzia drugi: Marcin Sęczek
Sędzia czasowy: Michał Wąskowski.
Ekipa z Leszna w pierwszej rundzie pokonała TAF Toruń 6:3, a następnie aż 11:2 rozbiła Zdrowie Garwolin. Rekordziści zmagania w Pucharze Polski rozpoczęli od 1/16 finału. Los skojarzył ich z Górnikiem Polkowice, a mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1.
Przyjezdni to z kolei lider Ekstraklasy i absolutnie najlepsza polska drużyna. Bielszczanie zmierzają po kolejny tytuł mistrzowski, a oprócz tego chcą również obronić Puchar Polski.
Gospodarze są liderem pierwszej ligi grupy północnej. Największym rywalem leszczynian w walce o awans do Ekstraklasy jest Constract Lubawa. Walka o awans do elity zapowiada się niezwykle interesująco.
Do jednego z ciekawiej zapowiadających się starć 1/8 finału Halowego Pucharu Polski dojdzie w Lesznie. To tam miejscowy GI Malepszy Futsal zmierzy się z Rekordem Bielsko-Biała.

1:6

finał (1:4)

Gole: 7. Olszak – 11. Dudek, 14. Budniak, 16. Kubik, 17. Janovsky, 29. Gąsior, 38. Viana