Menu

Piłka nożna

PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze – Arka Gdynia

1:1

koniec (0:0)

13.08.2017, 15:30 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • 5. kolejka • Mateusz

To nie było jakieś porywające widowisko. Mieliśmy ciekawe fragmenty, ale przeważały mało interesujące okresy gry. Generalnie można uznać, że ten rezultat jest w miarę sprawiedliwy. Żadna z drużyn nie umiała wypracować sobie zdecydowanej przewagi. Śmiało można stwierdzić, że po tych ekipach spodziewaliśmy się znacznie ciekawszej rywalizacji. Pozostaje niedosyt i to spory. (17:33:27)

90+10

Koniec meczu.

90+9

Szalenie mocno zakotłowało się w polu karnym Arki, ale ostatecznie przyjezdni zdołali zablokować dostęp do własnej bramki!

90+8

Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Mamy jeszcze jakieś ataki, lecz nic z nich nie wynika. Wydaje się, że zespoły są pogodzone z podziałem punktów. Nie zanosi się na jakieś zrywy.

90+6

Żółtą kartkę otrzymuje Igor Angulo (Górnik Zabrze). Niesportowe zachowanie reprezentanta gospodarzy, przeszkodził w wykonaniu stałego fragmentu gry.

90+5

Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Dawid Sołdecki, na boisku pojawia się Antoni Łukasiewicz.

90+5

Jednak Siemaszko nie pojawi się na murawie. Potrzebna jest zmiana za Sołdeckiego, który uskarża się na problemy zdrowotne.

90+4

Zbigniew Boniek poinformował, że Tadeusz Socha odzyskał przytomność. To bardzo ważna informacja.

90+3

90+3. Ależ było groźnie!

90+3

Angulo miał kapitalną szansę na odnotowanie trafienia, ale nie zdołał pokonać bramkarza! Później była jeszcze okazja na dobitkę, lecz nic z tego nie wynikło. Co za parada Steinborsa!

90+2

Będziemy mieli ostatnią zmianę po stronie Arki. Za kilka chwil na murawie zamelduje się Siemaszko, który zastąpi Jurado. Być może zanotuje jakieś kapitalne wejście i poprowadzi gości do triumfu.

90+1

Tutaj jeszcze wszystko jest możliwe. Jeszcze wiele zdarzyć się może. Mieliśmy jedną wymianę ciosów, być może doczekamy się kolejnej. Aktualnie w natarciu znajdują się zawodnicy z Gdyni.

90

Spotkanie zostało przedłużone o dziewięć minut.

89

Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Maciej Ambrosiewicz, na boisku pojawia się Szymon Matuszek.

87

Dość dobre informacje. Koj opuścił szatnię i jest w okolicach ławki rezerwowych. Ma na głowie opatrunek, więc pewnie doszło "tylko" do jakiegoś rozcięcia. Gorzej sytuacja wygląda ze Sochą, który stracił przytomność i pojechał do szpitala...

86

Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Sołdecki (Arka Gdynia).

85

85. Rafał WOLSZTYŃSKI - 1:1

85

Gol dla Górnika Zabrze!
Strzelcem bramki RAFAŁ WOLSZTYŃSKI. Ależ błyskawiczna riposta gospodarzy! Kądzior doskonale odegrał futbolówkę do Wolsztyńskiego, który ze stoickim spokojem dopełnił formalności.

Górnik Zabrze – Arka Gdynia

1:1

koniec (0:0)

Wróć do online

Bramki: 85. Wolsztyński – 84. Jurado

Kartki:   90+6. Angulo (GOR) – 36. Socha (ARK), 40. Warcholak (ARK), 86. Sołdecki (ARK)

Górnik Zabrze: Loska – Koj (62. Szeweluchin), Suarez, Wieteska, Wolniewicz – Kurzawa (70. Wolsztyński), Żurkowski, Ambrosiewicz (89. Matuszek), Kądzior – Angulo, Wolsztyński.
Rezerwowi: Pawłowski – Szeweluchin, Olszewski, Ledecký, Matuszek, Wolsztyński, Pawłowski.

Arka Gdynia: Steinbors – Warcholak, Danch, Marcjanik, Socha (61. Zbozień) – Marciniak, Sołdecki (90+5. Łukasiewicz) – Piesio, Szwoch, Kun – Jurado.
Rezerwowi: Pilarz – Łukasiewicz, Siemaszko, Nalepa, Jazvić, Sambea Kakoko, Zbozień.

Sędziowie: Paweł Gil (Lublin)

Widzów: 22 708