PlusLiga

Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała

3:1

finał (22:25, 25:21, 25:19, 25:14)

17.12.2016, 17:00 • Ergo Arena, Gdańsk • 15. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

25:14

Gdańszczanie po niezbyt dobrym pierwszym secie ostatecznie wygrywają to spotkanie za trzy punkty. Trzeba jednak przyznać że ich gra nie porywała. Bielszczanie walczyli, jednak sił starczyło jedynie na seta. (18:58:38)

25:14

Grzechnik serwuje w siatkę i mamy koniec tego spotkania!

24:14

Tym razem Grzechnik udanie na środku siatki.

24:13

Nieudany atak Grzechnika i to gdańszczanie mają piłkę meczową!

23:13

Kapitalnie w defensywie Majcherski, a na opadający blok udanie kiwa Mika i trafia!

22:13

Dima Paszycki skutecznie ze środka siatki.

21:13

Spory aut po zagrywce Gawryszewskiego!

21:12

Do tego teraz w kontrze po skosie skutecznie Damian Schulz.

20:12

Popsuta zagrywka Bieńkowskiego. Trafia serwisem prosto w siatkę.

19:12

Na skrzydle po skosie pewnie w ataku Janeczek.

19:11

Jeszcze jeden as serwisowy Niemca.

18:11

O proszę asem serwisowym popisuje się Patryk Niemiec! Czas dla przyjezdnych.

17:11

Ostatnimi czasy Mika jest niezawodny, kolejny pewny atak po przekątnej.

16:11

Kolejna autowa zagrywka gospodarzy, tym razem myli sie Schulz.

16:10

Damian Schulz na lewej stronie siatki kiwa na opadający blok i trafia.

15:10

Jednak tym razem autowa zagrywka gdańszczan.

15:9

A teraz krótka na środek do Paszyckiego, który się nie myli i trafia w punkt.

14:9

Bartosz Janeczek z drugiej linii atakuje w aut z wykorzystaniem rąk blokujących rywali.

14:8

Kolejna bardzo długa akcja, w której ostatecznie to Mika atakuje nie do obrony po skosie.

3:1

Trefl Gdańsk: Niemiec, Grzyb, Stępień, Pietruczuk, Jakubiszak, Schulz, Paszycki, Gawryszewski, Romać, Mika, Hebda, Masny Libero: Gacek, Majcherski

BBTS Bielsko-Biała: Gaca, Grzechnik, Storozhylov, Siek, Janeczek, Bieńkowski, Bartos, Lipiński, Kwasowski (C). Libero: Czauderna, Koziura