MKS Perła Lublin – FC Midtjylland

24:25

finał (14:13)

12.10.2013, 20:00 • Adrian Piekarski (@piekarskiadrian)

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne z meczów lublinianek w Lidze Mistrzyń! (21:39:15)
Lublinianki przegrywają mecz z Dunkami mimo, iż przez dużą część spotkania niespodziewanie prowadziły. Kluczem do dobrej postawy Polek były efektowne parady bułgarskiej bramkarki Dzhukevej. Niestety mistrzynie Polski w ostatnich minutach pogubiły się a bardziej doświadczone Dunki wykorzystały tą słabość Polek i po ostatniej akcji meczu wygrały całe spotkanie 25:24.

60

Koniec meczu. (24:25)

60

Niestety, gol dla Dunek. (24:25) (24:25)

60

Na niecałe pół minuty przed końcem czas dla gości! Konsultują rozegranie ostatniej akcji meczu. (24:24) (24:24)

60

Rzut Wojtas broni Englert. Z kontratakiem ruszają Dunki! (24:24) (24:24)

59

Groot daje remis Dunkom. (24:24) (24:24)

59

Zółtka katka dla trenerki Dunek. (24:23) (24:23)

59

Wojtas z dystansu! Daje prowadzenie Polkom na półtora minuty przed końcem! (24:23) (24:23)